Послуги заморожування

Заготівля дикорослих ягід та грибів

Компанія надає послуги шокового (глибокого, при температурі до -40) і звичайного низькотемпературного заморожування (до -18) овочів, фруктів та інших продуктів. Заморожування у флюїдизаційному тунелі дозволяє досягти найкоротшого часу льодоутворення і не допустити зморожування продукції. Додатково здійснюємо окремі операції підготовки і пакування товарів. Повний технологічний ланцюжок доповнюється попереднім охолодженням і зберіганням в середньотемпературних холодильних складах, а також завершальним "закаленням" і зберіганням готової замороженої продукції в морозильних камерах.


Запрошуємо до співпраці заготівельників (та бажаючих ними стати) дикорослих ягід (чорниці, малини, брусниці, журавлини та ін.) та грибів (білих, лисичок, маслят тощо). Можливе також розширення асортименту за рахунок закупівлі свіжих овочів та фруктів в дрібних сільгоспвиробників.


Взаємодія з фермерами

Укладаємо контракти на вирощування овочів та фруктів. Закуповуємо овочі та фрукти в період масового збору.


Заморожені овочі та фрукти за спеціальним замовленням

До уваги оптовиків та дистрибюторів

Приймаємо замовлення від переробних, харчових і торгових підприємств на виробництво і постачання заморожених ягід, плодів, овочів, грибів та їх сумішей, зокрема специфічної, не представленої (вузько представленої) продукції. Пропонуємо співпрацю на довготермінових засадах.

ТОВ "Цетера" шукає партнерів для збуту свіжих та заморожених небрендованих овочів та фруктів.

Контактна інформація

Адреса: Львівська обл., м.Жовква,
вул. Стуса,2

 

Тел.: +38(097) 9053387, +38(03252)22681

Факс: +38(032)2214691

E-mail: cetera@ukr.net